PRZEDWIECZORNE ROZWAŻANIE JAK USPRAWNIĆ ZARZĄDZANIE

04/09/2017

Spotkanie członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

30 sierpnia 2017 odbyło się na comiesięczne spotkanie KOB, który skupia już ponad 60 aktywnych lubelskich przedsiębiorców nastawionych na rozwój swoich firm, współpracę i budowanie relacji.

Prelekcję merytoryczną pt. „Przedwieczorne rozważanie jak usprawnić zarządzanie” poprowadził Pan Robert Gostkowski z Fundacja Promocji Edukacyjnej Orylion – dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz wskazówki, jak efektywnie zarządzać swoją firmą oraz po czym poznać efektywnego Menadżera 

PODCZAS 56 EDYCJI KLUBU ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU zostaly wlączone 2 nowe firmy członkowskie:

Cukiernia Williams Andrzej Ochal
IMPULS-LEASING Polska

W przerwach części oficjalnej oraz po jej zakończeniu apetyty Uczestników spotkania zaspokoiły smakowite słone oraz słodkie przekąski przygotowane przez Członka Klubu - Bon appetit Apetyt na Zdrowie specjalistę od cateringu biznesowego. Po znikających w mgnieniu oka przekąskach, gwarantujemy, że było pysznie.

Część nieoficjalną artystycznie i kobieco rozpoczęły Tancerki Agencji Sportowo-Językowej Ewelina Borowska oraz Iwona Burago, które będą reprezentować województwo lubelskie na międzynarodowym Konkursie Pole Dance Theatre Poland! 

Spotkania i rozmowy networkingowe były tak interesujące oraz emocjonujące, że całe spotkanie zakończylo się po godz. 22:00.

 

Bardzo nam było milo gościć wszystkich uczestników spotkania. Życzymy owocnej współpracy oraz zapraszamy ponownie w nasze progi. 

Poniżej kilka zdjęć. Cała fotorelacja została zamieszczona na stronie: 

https://www.facebook.com/pg/alterlublin/photos/?tab=album&album_id=1514417941931030

Przejdź do archiwum